RDR Elektronik 75 Watt PRO İKİZ Ahşap Ağaç Yakma Dağlama Havyası Makinesi RDR Elektronik 75 Watt PRO İKİZ Ahşap Ağaç Yakma Dağlama Havyası Makinesi RDR Elektronik 30 Watt Ahşap Ağaç Yakma Dağlama Havyası Makinesi RDR Elektronik 40 Watt Ahşap Ağaç Yakma Dağlama Havyası Makinesi RDR Elektronik 50 Watt Ahşap Ağaç Yakma Dağlama Havyası Makinesi RDR Elektronik 50 Watt PRO Ahşap Ağaç Yakma Dağlama Havyası Makinesi RDR Elektronik 75 Watt Ahşap Ağaç Yakma Dağlama Havyası Makinesi RDR Elektronik 75 Watt PRO Ahşap Ağaç Yakma Dağlama Havyası Makinesi

Ahşap Yakma / Dağlama Havyaları

Ahşap Yakma / Dağlama Havyaları

RDR Elektrik Elektronik , Ağaç (Ahşap)Yakma - Dağlama Havyaları ve Lehim Potaları üretimi ile sizlerin hizmetinizde. 1997 yılından beri yakma havyası üretmekte olup her geçen yıl daha iyisini yapmaya çalıştığım "Ağaç Yakma - Dağlama Havyaları" 30 watt , 40 watt , 50 watt, 50 watt PRO, 75 Watt ve 75 watt PRO olmak üzere kullanım alanları ve çalışma şartları gözetilerek üretilmiştir.Son olarak da 2X 75 Watt Pro İkiz Modelimiz ile ahşap dağlama sanatına hizmet edenlere son derece profesyonel bir ürün piyasaya sürmüş bulunmaktayız.

Kendi üretimimiz olan çok çeşitli uçları ile (gölgelendirme, kesme, hat, çizgi, kalem) "Pyrography" sanatını ve "Hat Sanatını" sevenler hiçbir yerde bulamayacakları ürünleri sitemizden temin edebilirler .Aynı zamanda 75 Watt Yakma Havyamıza özel uçlarımızı takarak kayış ve sentetik kumaş kesmeniz de mümkündür. Ürün gönderimimiz PTT Kargo ya da Aras Kargo ile olmaktadır.

Neden RDR Elektronik ve Ürettiği Malzemeler


Öncelikle; ürettiğimiz ağaç/ahşap yakma/dağlama havyalarının ve lehim potalarının en iyisini yapmak ve daima geliştirmek için çalışıyoruz.
İlk başladığımızda 30 watt, 40 watt ve 50 watt düz standart havyalarla başladık ama hiç bir zaman taş klemens kullanmadık ve yerimizde saymadık. Her şeyini layıkıyla, piyasadaki en iyi malzemeleri arayıp bularak, birçoğunu ise özel tasarlayarak yaptık. Daha sonra bunlarla yetinmeyip profesyoneller için RDR PRO'yu ürettik.

RDR 50 PRO ve RDR 75 PRO havyalarımızda birden fazla sap kullanılabilme özelliği vardır. Böylece uç değiştirmekten zaman kazanıp, panel üzerindeki soketten 2 saniyede sapı değiştirerek işinize devam edebilirsiniz. Bu arada çalışılan sapın soğumasına da olanak sağlarsınız.
Son olarak 2 X RDR 75 PRO İKİZ havyamızı ürettik. Bu havyamızda iki trafo bulunmakta olup; bunlar ayrı kumanda kartları ile kontrol edilmektedir. Yani ön panelde bulunan sağ-sol anahtarı ile iki sapınızın ısı değerlerini farklı derecelerde tutarak daha hızlı çalışmanızı sağlamaktadır. En önemli özelliği ise makinenin gittiği bölgedeki duruma göre voltajın düşük veya yüksek olması durumunda ayarlanabilir bir parçası olması (Kutu içinden ayarlanabilir voltaj). Makinelerle beraber verilen küçük tornavidalar ile birlikte ayarınızı yapıp makineyi ortama uydurabilir ve panel üzerindeki POT (ısı ayarı) ile istediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

İstek üzerine yaptığımız şekilli uçları da geliştirerek 10 gruba çıkarttık. Müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda resim yapanlar için gölgelendirme uçları, hat yazanlar için de şekilli uçlar üreterek daha kolay çalışmalarını sağlamaktayız.

Saplarımızın (Prob) özelliğine gelince : maksimum izolasyon sağlanmış olan saplarımızın her bir parçası özel tasarlanmıştır. Diğer değişebilir saplı havyalarla karşılaştırırsak; ısının sadece sapta değil makine ile sap arasında da olduğu düşünülerek soket sistemi makine üzerinde konumlandırılmıştır. Dolayısıyla yedek sap ile çalıştığınızda hem sap hem kablo dinlenmiş ve soğumuş olacaktır.
RDR Elektronik olarak, siz ahşap yakma/dağlama sanatına gönül veren dostlarımıza elimizden geldiğince, ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapmaktayız. Bizi diğer markalardan ayıran en büyük özelliğimiz de her sınıftaki ve her kademedeki müşterilerimize uygun havyalar üretip (30-40-50-75 Watt); yine onların ihtiyaçlarına uygun şekilli gölgelendirme uçları ile hizmet vermemizdir.

RDR 75 PRO İKİZ'in piyasadaki en başarılı havya olduğunu iddia ediyoruz. Tüm rakiplerinden ayıran özellikleri ise; iki adet 75 watt gücünde trafoya sahip olması, makinele birlikte verilen iki adet sapın soketli sisteme sahip olması (Bütün PRO makinelerimiz iki kablolu ve soketli sistemlidir), makineyle beraber 1 grup şekilli uç hediye verilmesi (zira böyle bir makine şekilli uçsuz olmaz).
Ayrıca 50 wattan başlayarak 50 PRO, 75 Watt ve 75 Watt PRO makinelere de; 10 adet standart uç, 1 mm kalınlıktaki telden yapılmış ve 5 adet şekilli gölgelendirme ucu hediye verilmektedir. Bu uçlar ciddi bir emek verilerek elde özenle hazırlanmıştır.

Bu arada deri üzerine çalışanları da unutmadık. Onlar için de 40 watt deri için özel ayarlanmış havyalarımız mevcuttur.
Bunun ötesinde ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Yerli üretim olan havyalarımızda herhangi bir yedek parça sıkıntısı çekmeyeceğinizin garantisini vermekteyiz. Her zaman ürünlerimizin arkasında olup size bir telefon kadar yakınız.

Bu makineleri üretmekteki en büyük kazancımız pyrography (Pyrografi) sanatına gönül vermiş onlarca dost edinmemizdir. Sizlere bu ürünleri üretirken büyük zevk, sizinle tanışıp olumlu yorumlarınızı aldıkça da büyük gurur duyuyoruz. RDR Elektronik - Bize Ulaşın

Nasıl Sipariş Vereceksiniz?

Ürünlerimizi almak için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.

Kapıda Ödeme

PTT Kargo ile kapıda ödemeli olarak, ürünü teslim aldığınız anda ödeyerek ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; ya 0535 640 1592 numaralı telefondan bizi arayıp sipariş vermek ya da web sitemiz üzerinden alacağınız ürünleri seçip, sipariş işlemini tamamlarken KAPIDA ÖDEME seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.. İki yöntemle de onayınız alındıktan sonra ürünün kargosu yapılacak en geç 3-5 iş günü içinde ürününüz elinizde olacaktır.

Kredi Kartı ile Ürün Almak

Ürünlerimizi kredi kartı ile tek çekim ya da taksitle ürün satın almak için; yine bizi arayarak ya da web sitemiz üzerinden siparişinizi belirtip, ödeme kısmını sahibinden.com olarak seçmeniz halinde; adınıza özel sahibinden.com get ilanı açılacaktır. GET (Güvenli E Ticaret) İlan yayına girdikten sonra gönül rahatlığıyla kredi kartınızı kullanarak urunlerma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Not: Kredi kartı ile urunlerma işlemlerinde komisyon eklendiğinden, bu komisyon urunleracağınız ürünlerin toplamına otomatik olarak Sahibinden.com tarafından eklenmektedir.

Banka Havalesi ile Ürün Almak

Hem indirimlerden faydalanmak hem de hediye uçlar kazanmak için banka havalesi yöntemi ile alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden siparişinizi verirken ödeme kısmında banka havalesi bölümünü seçmeniz gerekmektedir. Bir diğer seçenek ise 0535 640 1592 numaralı telefondan bizi arayıp, telefonla sipariş vermenizdir. Siparişiniz onaylandıktan sonra size IBAN numaramızı ileteceğiz. Ödeme gerçekleştikten sonra kargonuz en çok 3-5 iş günü içinde elinizde olacak.

Ürünü Görerek Elden Almak İstiyorum

İstanbul ve Bursa'da ürünü görerek almak için lütfen bizi arayınız 0535 640 1592


Ahşap Yakma / Dağlama İçin Zımparalanmış Kavak Kontraplak Tahta

Ahşap Yakma/Dağlama İçin Gölgelendirme Uçları


Ahşap Yakma Dağlama Havyası (Makinası) Tavsiye, Öneri, Yorum

Ürün Yorumları